Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beylikdüzü Halı Yıkama: Evde Halı Nasıl Yıkanır?
#1
Beylikdüzü Halı Yıkama olarak siz müşterilerimize güven, kaliteli hizmet verilmektedir. Verilen hizmetler siz değerli müşterileri memnun etmek için ilke edinilmiştir. Son teknolojiyi kullanarak halılarınız yıkanıyor ve en hijyenik şekilde teslim edilmektedir.

Uzman kadromuz ile işini iyi bilen çalışanlar sayesinde güven kazanılmaktadır. Halı yıkama sektöründe yıllardır tecrübeli olunduğundan müşterilere bu tecrübeleri hissettirmektedir. Her gün ekibi ve ekipmanları geliştirerek bu sektörde hizmet verilmektedir.

Evde Halı Yıkama Nasıl Olur?
Halılarınızı evde yıkamanız için bir ekipmana sahip olmalısınız. Öncelikle geniş bir balkon ya da bahçeye sahip olmanız gerekmektedir.

Sonra su temin edebileceğiniz bir hortum yada su kapları olmalıdır. Güçlü bir fırça ve halı yıkama köpüklerinden de yararlanabilirsiniz. Bütün ekipmanları hazırladıktan sonra halınızı düz zemine bahçenize yada balkonunuza serin sonra halınızı kaplarla yada hortumla ıslatın.

Daha sonra halı yıkama şampuanınızı yada halı yıkama köpüğünüzü halının üzerine koyarak eliniz ile yada fırça yardımı ile dağıtın köpük yada şampuan 10 dakika şeklinde halılarınızın üzerinde bekleyin.

Bu halılarınızın yumuşamasına ve kirlerin daha kolay çıkmasına avantaj sağlayacaktır. 10 dakika bekledikten sonra fırça yardımı ile halılarınızı iyice fırçalayın daha sonra halılarınızı durulayın ve asın.

Eğer lekeler çok inatçı bir leke ise halı leke şampuanlarınızı lekenin üzerinde daha çok bekletir.
Halı yıkama konusunda fikir sahibi değilseniz, ne yapacağınızı bilmiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerin yanındadır.

Beylikdüzü halı yıkama olarak firmayı arayabilir ve daha ayrıntılı bilgi alabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Beylikdüzü halı yıkama, halı temizliği konusunda oldukça profesyonel bir firmadır. Güvenli ve kaliteli hizmetleri bir arada sunmaktadır. Firma olarak; potansiyel hedefimiz sizlere en güzel hizmetleri bir arada sunmaktadır. Bu koşulda sizlere en iyi fiyat kalitesini de sunan firmamız; Beylikdüzü halı yıkama olarak faaliyetine devam etmektedir. Halı yıkama sektöründeki iddiamız ile modern standartlar kullanarak; sizlere en iyi fiyat modelini çıkarmaktayız. Firma olarak vizyonumuz; en iyi fiyat ve en iyi hizmet anlayışıdır. Halıların temizliği ve yıkanması konusunda profesyonel bir firmaya ihtiyaç duyuyorsanız; bizleri arayın.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)