Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Belsav Çevre Sağlığı
#1
Belsav Çevre Sağlığı

Belsav Çevre Sağlığı olarak daha iyi bir yaşam sürebilmeniz için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Firma olarak yaptığımız tüm çalışmalarda kaliteden ve sağlıktan asla ödün vermeden yolumuza devam ederken aynı zamanda ekonomik çözümler sunarak herkesin hizmetimizden faydalanabilmesini sağlıyoruz. Çevre sağlığı konusunda yaptığımız çalışmalarla birlikte aynı zamanda insan sağlığına olan yatırımlarımızla birlikte her türlü ihtiyacınıza cevap verebilme potansiyelini elde etmiş durumdayız. Bununla birlikte işlem hacmimizi arttırmaya ve daha fazla insana ulaşma politikamızı her geçen gün ileri seviyelerde görmeye devam ediyoruz.

Sağlık Ürünleri

Firma olarak birçok sağlık ürününü sizlere ulaştırmanın sevincini yaşıyoruz. Özellikle zor zamanlarda bir nevi fırsatçıların ortaya çıktığı bir dönemde sizlere uygun fiyatlı fakat kaliteli ürün tedariki yaparak zor durumda kalmamanız adına adımlar atıyoruz. Öyle ki tedarik ettiğimiz her ürün için uygun fiyat politikamızı devreye sokarak kaliteli ürünlerden faydalanmanızı sağlıyoruz.
Anti-Bakteriyel & Dezenfektan

Anti-Bakteriyel & Dezenfektan ürünlerimiz özellikle kişisel sağlığınız açısından değerlendirilmesi gereken ürünler arasında yer almaktadır. Kişisel hijyenin aynı zamanda toplumsal hijyeni doğrudan etkilediği düşünülecek olursa sağlıklı bir birey olmanın aslında sağlıklı bir toplum olacağı anlaşılacaktır.
Anti-Bakteriyel & Dezenfektan ürünleri, kişilerin temas ettiği bölgelerden bulaşan mikropların yok edilmesini sağlar. Özellikle günlük hayat içinde bir yerden bir yere giderken sürekli olarak bir yerlerle temas halinde bulunmaktayız. Bu temas halinde bulunduğumuz yerler, daha önce oraya dokunan başkalarına ait mikropların bize bulaşmasına neden olacaktır. Bu durumda Anti-Bakteriyel & Dezenfektan ürünlerini kullanarak buradan bulaşan mikropların tamamıyla yok edilmesini sağlayabilirsiniz.

İnsektisit
İnsektisit, daha bilindik bir şekilde tabir edecek olursak böcek ilacı, böceklere karşı kullanılan bir çeşit pestisittir. Bunlar kullanılarak böceklerin ortadan kaldırılması ya da hiç oluşmaması sağlanmaktadır. Özellikle haşere ile mücadele sırasında oldukça etkili bir üründür. Bu tür ürünler genellikle belirli bir bölgede görülen haşereler için kullanılmaktadır. Ayrıca haşere oluşmasının önüne geçmek için çoğu zaman haşerelerin görülmediği yerlerde de kullanılmaktadır. Bu sayede bölgeye haşere ilaçlama ile girişinin önüne geçilmekte ve bölge temiz tutulmaktadır.

Ücretsiz Kargo Fırsatı
Belsav Çevre Sağlığı olarak sizlere daha hizmet verebilmek adına birçok çalışma yapıyoruz. Bu kapsamda sizin daha iyi hizmet almanız ve ürünlerinizi en hızlı şekilde kapınıza kadar teslim edebilmek için çalışıyoruz. Öyle ki aldığınız ürünleri ücretsiz bir şekilde elinize ulaştırıyoruz.
Bunun için tek yapmanız gereken şey ise İnternet sitemize giriş yaparak 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız. Siparişinizi oluşturduktan sonra en kısa sürede kargonuz hazırlanarak adresinize gönderilecektir. Oluşturmuş olduğunuz siparişler, banka onayı oluştuktan sonra 3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Ürünün elinize ulaşma süresi ise tamamıyla sizin bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

Kredi Kartına Taksit İmkanı
Firmamız üzerinden alışveriş yaparken birçok ayrıcalığın yanı sıra ödeme kolaylığı da sunuyoruz. İnsanların daha rahat alışveriş yapabilmeleri adına uyguladığımız bu yöntem sayesinde daha kolay ödeme yapabilmenizi sağlıyoruz. Satın aldığınız ürünlerin tamamında firmamızın anlaşmalı olduğu birçok bankanın kredi kartına taksit yapabiliyorsunuz. Bu sayede aldığınız ürünlerin ödemelerini daha kolay bir şekilde yaparak ekonomik anlamda da zorluk yaşamamış olacaksınız.

İndirimli Ürün Avantajı
Firmamızda aynı zamanda her gün çeşitli indirim kampanyaları düzenlenmektedir. Bu kampanyalardan faydalanmak ve satın almak istediğini ürünleri daha uygun fiyata almak için İnternet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Özellikle her ürün için farklı indirim avantajları olduğundan tüm ürünlerimizi inceleyerek ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

https://www.belsav.com.tr/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)