Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kafa Radyo Hakkında Merak Edilenler
#1
Kafa Radyo Hakkında Merak Edilenler  

Kafa Radyo 2013 yılında Nihat Sırdar, Güçlü Mete ve Candaş Tolga Işık tarafından kurulmuştur. Kafa Radyo yayınları ile kısa zamanda ulusal çapta adından söz ettirip, yayınlarını genişletmiştir. Frekansı 98.6 olan radyonun merkezi Kavacık olmaktadır. Dinleyiciler tarafından oldukça sevilen Kafa radyo dinle   birçok platformda kendine yer buluyor.  

Kafa Radyo Programları  

Radyo programcılığı adı altında çeşitli programlar yapan Kafa Radyo programları ile dikkat çekmektedir. Nihat Sırdar’ın sunduğu Nihat’la Muhabbet programı sabah erken saatlerde sunulurken birçok konuyu ele alıyor. Diğer programı Matrax programı ise Zeki Kayahan Coşkun tarafından sunuluyor. Program akşam 22:00’da başlamasının yanı sıra dinleyiciler ile sohbet etmektedir. 

Kafa Radyo Müzik Tarzı  

Kafa Radyo programı sunduğu çeşitli programları ile kalitesini en üst noktada tutuyor. Bunun yanı sıra az reklamsız ve devamlı yayınları ile oldukça sevilmektedir. Kafa radyo ağırlıklı olarak Türkçe pop ve slow müzik tarzını dinleyicileri ile buluşturuyor. Fakat kesin bir müzik tarzı olmaması ile popüler ve hit şarkıları tercih ediyor. Kafa Radyo’yu canlı radyo dinle olarak da her an her yerde dinleyebilirsiniz. 

Baba Radyo Hakkında  

2011 yılında yayın hayatına başlayan Baba Radyo 105.6 frekansı ile dinleyicilerine ulaşıyor. Sahibi Emrah Hattat olup, Baba Radyo Best Medya adı altındadır. Dijital programcılığı dinleyicilerine telefon ve bilgisayardan sunarak her an her yerde Baba radyo dinle ‘me  imkanı veriyor. 

Baba Radyo Programları  

Baba Radyo, Best FM ile kardeş istasyon olarak geçmektedir. Bunun yanı sıra Baba Radyo dijital olarak karşımıza çıktığı için müzik programı yapmamaktadır. Müzik tarzı olarak diğer radyolardan ayrılmasının yanı sıra her an Canlı radyo dinle   ‘imkanı olmaktadır.  

Baba Radyo Müzik Tarzı  

Baba Radyo günümüzde ki diğer radyo yayınlarına göre daha özgün ve farklı müzik tarzını yakalıyor. Eski esintilerinden ve daha hareketli müzik tarzlarından olan Türk sanat müziği, arabesk, taverna ve fantezi müzik tarzı olmaktadır. Baba Radyo özellikle arabesk severlere özel keyifli müziklerin adresi konumundadır. Bundan dolayı da arabesk müzik söz konusu olduğunda akla ilk gelen radyo kanalları arasında yer almaktadır.  

 

 
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)