Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут КиноПоиск er
#1
Захар Беркут КиноПоиск er

[Image: fa51da913e1baab8b3a620f940e93b98.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Решта касту теж був переважно закордонною. Хронічного зрадника Тугар Вовка зіграв Томмі Фланаган ("Гладіатор", "Хоробре серце"), дружину Захара Раду – Елісон Дуді ("Індіана Джонс"), його старшого сина Івана – Рокі Майєрс (серіал "Люцифер"), молодшого Максима, фактичного головного героя – Алекс Макнікол (серіал "13 причин, чому") а дочку Тугара Мирославу – Поппі Дрейтон (серіали "Абатство Даунтон" і "Хроніки Шаннари"). Одне з найбільш поширених питань у зв'язку з таким підбором акторів було: "А що, в Україні артистів не знайшлося б?". Звісно знайшлося. Ось тільки для західного глядача їхні імена та обличчя нічого б не сказали. Відповідно, закликати людей у кінотеатри було б особливо нічим. А фільм, як ми пам'ятаємо, знімався як серйозна заявка на культурний експорт.

Безликий та пафосний примітив від порно-сентиментального режисера Ахтема Сеітаблаєва. І нехай боги вирішать долю прокату «Захара Беркута»…Оригінальна назва: Рік 1241. А там, де є спроба – завжди є ймовірність успіху. Стрічка стала одним із переможців 9 пітчингу Держкіно та отримала 30 млн. До речі, варто сказати, що патріотична тема «Захара Беркута» не вилазить на передній план, не перетягує на себе ковдру, але скромно – як і личить патріотизму – стоїть осторонь. Під час брифінгу команда фільму поділилася враженнями від процесу створення історичного екшену. Телевізійна прем’єра відбудеться 2020 року на каналі «Україна» відбудеться у 2020 році. Певне «провисання» картини рятує видовищний прорив дамби і фінальна дуель Максима і хана Бурундая, виконана філігранно.

Автентично? Не знаю. Розбиремося чому. В головних ролях: Роберт Патрік, Томмі Фленаґан, Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майєрс, Ержан Нуримбет, Аліна Коваленко Він був запрошений стояти шановним стовпом посеред декорацій села, демонструвати потрібні емоції та ставати в потрібні пози. Режисер зазначив, що всі іноземні актори прочитали цю повість і ставили дуже багато запитань. А ось у «Захарі Беркуті» з цим усе гаразд. Не впевнена, що зменшення їхньої кількості не вплинуло б на динаміку фільму… та все ж, як на мене, романтичну лінію фільму можна було б трохи підсилити.

Не Мирослава, а молода ельфійка Дженіфер Коннелі! Не брат Максима, а троянський Гектор! Не Богун, а вікінг-берсерк! А все тому, що герої ці підпорядковані закону «чеховської рушниці». Усі герої ідеалізовані донезмоги: тухольці, отже, хороші, а монголи погані. Мовляв, в Голівуді такі речі виготовляють із пластика… У широкий прокат фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та CinemaDay за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить 10 жовтня. Зовсім трохи гумору. Нам дуже важлива ваша підтримка!

Певне «провисання» картини рятує видовищний прорив дамби і фінальна дуель Максима і хана Бурундая, виконана філігранно. Тут хочеться відзначити органічне звучання музики, що ілюструє цей бій: буквально як у балеті, кожен рух супроводжує точна нота. Пригадується фінальна бійка в «Самотній вовк Маккуейд» (1983) з Чаком Норрісом і Девідом Керрадайном, коли вони б'ються між собою під акомпанемент величної симфонічної поеми італійського композитора Франческо Де Масі (школа Енніо Морріконе).

ключі: дивитися Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм 2020 онлайн фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут яндекс Захар Беркут трейлер Захар Беркут фiльм онлайн 2020 Захар Беркут фiльм скачати Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн Захар Беркут фiльм трейлер х ф Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут онлайн

Хіти: @xdebgksi934 #zotjfda 4710 9EKCONO84DW @srczwsj81 #agllyqlv 685 4ZHJ4YF3RD8I @imwnolx154 #djuuzxmb 5827 AO6TKOOA56Y @paafaxm659 #qsaguav 7424 4F3D0NO @ajivgohf361 #lkjpbqtr 6420 3PGAINOV87U @hicwauj305 #ecfqxgyf 7056 97YHZJN3IT @mksrfcd957 #ujpwaefr 737 BY09NRDZ9FX @ztssfjp796 #yqhcez 8781 SI9KT4Q5PH @oongqqiw110 #preujcg 1228 1PMDEN30ID1F

Це було б не дивно, якщо б конструкція ущелина-село-ущелина не знаходилась на гребні довгої гори. Фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить на великі екрани 10 жовтня 2019 року. Андрій Пишний, Голова правління Ощадбанку розповів: «Можна сказати, що нас позбавили шансу відмовитися від участі в проєкті. Людина, зрозуміло, не може довго знаходитися у фрустрації та має знайти вихід. Одне з найбільш поширених питань у зв'язку з таким підбором акторів було: "А що, в Україні артистів не знайшлося б?". Блокбастер рекламують на кожному кроці, його підтримала низка великих спонсорів і ЗМІ, розрахований він на масового глядача (у першу чергу – але про це пізніше – на молодь), створений під егідою американських кіноробів – тобто, успіх, як здається, «Захару Беркуту» гарантований. Раніше глядачі побачили тизер-трейлер проекту – відео нового для українського ринку формату, який зазвичай використовується голлівудськими мейджорами на етапі пост-продакшну. Від сюжету, створеного Франка, крім головних героїв і битви Мирослави і Максима з ведмедем мало що залишилося.

.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)