Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  

Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 17,710
» Latest member: flatpaper66
» Forum threads: 1,185
» Forum posts: 1,525

Full Statistics

Online Users
There are currently 143 online users.
» 10 Member(s) | 129 Guest(s)
Applebot, Bing, Google, Yandex, AldenWat, DavinTymn, Derikea, Jerodkl, KeganCilk, KevenOi

Latest Threads
Birbirinden Farklı Projel...
Forum: My Forum
Last Post: otoparkbariyeri
Yesterday, 10:33 PM
» Replies: 0
» Views: 108
Kaliteli İçerikler Sitesi
Forum: My Forum
Last Post: otoparkbariyeri
Yesterday, 09:02 PM
» Replies: 0
» Views: 127
Uygun Arabalar
Forum: My Forum
Last Post: deniz
Yesterday, 08:56 PM
» Replies: 0
» Views: 126
Hurda Fiyatları
Forum: My Forum
Last Post: deniz
Yesterday, 06:39 PM
» Replies: 0
» Views: 142
Bursa Web Tasarım
Forum: My Forum
Last Post: deniz
Yesterday, 04:01 PM
» Replies: 0
» Views: 139
Sağlık Hanem
Forum: My Forum
Last Post: deniz
Yesterday, 02:19 PM
» Replies: 0
» Views: 145
Bursa Görüntülü Diafon
Forum: My Forum
Last Post: deniz
01-18-2021, 08:05 PM
» Replies: 0
» Views: 299
Stark Nedir?
Forum: My Forum
Last Post: deniz
01-18-2021, 06:16 PM
» Replies: 0
» Views: 296
Stark
Forum: My Forum
Last Post: deniz
01-18-2021, 04:21 PM
» Replies: 0
» Views: 285
2021 Trend Modası
Forum: My Forum
Last Post: deniz
01-18-2021, 03:04 PM
» Replies: 0
» Views: 288

 
  Birbirinden Farklı Projeler Sitesi
Posted by: otoparkbariyeri - Yesterday, 10:33 PM - Forum: My Forum - No Replies

Birbirinden farklı projeler ve bilgi paylaşım sitesi Günümüzde aktif olarak içerik üreten çok sayıda site var. Sitelerin konuları ise birbirlerinden genel olarak farklı olabiliyor. Bilgi edinmek isteyen kişiler gerçekten de çok şanslı. Çünkü çok sayıda farklı, bilgilendirici site var... İnternet neredeyse her evde olduğu için, internet site sahipleri de web sitelerinden para kazanabilmek, daha fazla reklam alabilmek, daha çok tıklanmaya ulaşabilmek için sitelerine değer göstermeye devam ediyor.

Bazı sitelerde ise tanıtım yapılabiliyor. Bu kişiler ajans olabiliyor veya site kendilerine ait olabiliyor. Farklı projeler yayınlanabiliyor. Bazı sitelerin ise değerleri düşük olduğu, seo açısından geri planda olduğu için aslında pek de kişi tarafından görülemeyebiliyor. Fakat bir şekilde yine de tabir-i caizse kendi yağlarında kavrulmaya devam edebiliyorlar. Bazı siteler için ise her şey yolunda gidiyor. Ve yayınladığı içerikler kolayca üst sıralara gelebiliyor.

Sanal dünyada var olan sitelerin sayısı her geçen gün artıyor. Alt kısımda da bu sitelere verilebilecek 2 örneği sizler için bırakıyoruz. Sitelerden bir tanesi farklı projeler yayınlanan proje makinesi, diğeri farklı bilgiler sitesidir.

Projeler için - https://projemakinesi.com/
Farklı bilgiler için: https://www.ehor.org/

Print this item

  Kaliteli İçerikler Sitesi
Posted by: otoparkbariyeri - Yesterday, 09:02 PM - Forum: My Forum - No Replies

Site Adresi: Nonparazit.com
Site Konusu: Kaliteli içerikler, merak edilenlere cevaplar

Kahve içeceği, günümüzün en çok tüketilen içecekleri arasında yer almaktadır. Dünya geneline baktığımızda Türkiye, kişi başına ortalama olarak yıllık 400 gram kahve tüketimi ile 104. Sırada yer almaktadır. Listenin ilk 3 sırasını ise sırası ile kişi başı yıllık 12kg kahve tüketimi ile Finlandiya, kişi başı 9,9kg kahve tüketimi ile Norveç, kişi başı 9kg kahve tüketimi ile İzlanda paylaşmaktadır. 

[Image: cropped-Basliksiz-1-3.png]

Kahve Neden Tüketilir?

Kahve tüketiminin çok yönlü sebepleri bulunmaktadır. İçeriğinde kafein barındırdığı için çok sayıda kişi uykusunun açılabilmesi adına kahve tüketmek isteyebiliyor. Ayrıca kahve bir zevk meselesidir. Çoğu kişi kahve içiminden son derece zevk duyabilmektedir. Genel olarak ülkemizde Nescafe, Türk kahvesi gibi çeşitler bilinse de yüzlerce farklı kahve çeşidi bulunmaktadır.

Kahvelerdeki kafein oranları ise kafenin özelliğine, miktarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin Nescafe kafein oranları ile, Türk kahvesinin kafein oranları birbirinden farklıdır. Her şeyin fazlası zararlı olabildiği gibi, fazla kafein tüketimi de çeşitli zararları beraberinde getirebilmektedir. Alt kısımda yer alan bağlantı aracılığıyla ise çok sayıda güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.

https://nonparazit.com/

Print this item

  Uygun Arabalar
Posted by: deniz - Yesterday, 08:56 PM - Forum: My Forum - No Replies

Herevde mutlaka bir tane olması gereken arabalar günlük ihtiyaçlarımızı karşılamak için mutlaka lazım olan bir araçtır. Gerek işe gitmek için,gerek gezip tozmak için gereksede kişisel ihtiyaçlar için mutlak arabaya ihtiyaç duyarız. Bu sitede tüm markaların tüm modelleri ayrıntılı olarak fiyatları siteye eklenmektedir. Araba almadan önce mutlaka buradan fiyatlara göz atmalısınız. Kampanyalar, modeller, tarihçeler hakkındada birçok detay sitede verilmiştir.

Site Adresi: http://uygunarabalar.com

Print this item

  Hurda Fiyatları
Posted by: deniz - Yesterday, 06:39 PM - Forum: My Forum - No Replies

Hurda Fiyatları bizde bu piyasadaki en yüksek verilen fiyatlardan daha yüksektir. Bizi tercih etmenizin bir farkı şu olacaktır, hurdalarınızı adresinizden alır ve paranızı o an nakit olarak veririz. Yoğun olarak İstanbuldan hurda alımı yapmaktayız ek olarak tüm Marmara bölgesinde hurda alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal firmalar tonajlı hurdalarınız için sitemizde bulunan mailden iletişim kurabilirsiniz. Tonajlıysa fiyat teklifi alınız lütfen. Sezonluk ve aylık anlaşma yapıyoruz gerekirse boş konteynerde bırakıyoruz. Detaylar linkte.

Adres: https://www.hurda.name.tr/hurda-fiyatlarimiz

Print this item

  Bursa Web Tasarım
Posted by: deniz - Yesterday, 04:01 PM - Forum: My Forum - No Replies

Websitelerinin profesyonel olması için tasarımınında güzel olması gerekir.İşte bu noktada sizlerin siteleri en güzel gözükecek şekilde dizayn ederek tasarlıyoruz. Göze hoş gelen tasarımlar ziyaretçileri sitede tutmaya yaramaktadır. Bizimde amacımız ziyaretçinin beğenisini kazanmak. Yıllardır işinde profesyonel ekip olarak en güzel tasarımı sizlere yapıyoruz. En uygun fiyat ile en iyi hizmeti sunmak temel amacımız. Daha fazla detay ve sipariş vermek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tags: bursa web tasarım

Site Adresi: https://medya8.net/

Print this item

  Sağlık Hanem
Posted by: deniz - Yesterday, 02:19 PM - Forum: My Forum - No Replies

Bu pandemi döneminde insanlar ya hasta oldular yada ruhsal olarak çok yoruldular. Çeşitli sağlık sorunları yaşayanlar için işe yarıcak faydalı bilgiler bu sitede sizler için güncel olarak eklenmektedir. Acil tıp, ağız ve diş sağlığı, aile danışmanı, cilt bakımı, cinsel sağlık, çocuk sağlığı, erkek sağlığı, hastalıklar, kadın salığı, psikoloj gibi alanlarda birçok özgün makale yer almaktadır. Sizde siteden faydalanmak isterseniz tıklayınız.

Site Adresi: https://www.saglikhanem.com

Print this item

  Bursa Görüntülü Diafon
Posted by: deniz - 01-18-2021, 08:05 PM - Forum: My Forum - No Replies

Teknolojinin gelişmesi ile beraber güvenlik alanında da yeni ve etkili çözümler bulunmaya devam etmektedir. Özellikle apartmanlarda kapınızın zili çaldığında kim olduğunu bilmeden açmak tehlikeli bir durumla karşılaşmanıza neden olabilir. Bursa'da hem eski yapılarda hem de yeni yapılarda görüntülü diafon gereksinimi bulunmaktadır. Bursa görüntülü diafon montaj hizmetleri veren firmalar sayesinde her türlü bina sisteminde kapıda bulunan kişinin kim olduğunu bilerek kapıyı açabilme şansı elde edebilirsiniz. Bu sayede istemediğiniz kişiler ya da tanımadığınız kişileri görerek istenmeyen sürprizlerle karşılaşmak gibi bir durumda kalmazsınız. Hem can güvenliğinizi hem de mal güvenliğinizi bu sayede koruyabilirsiniz. Her türlü gelişmiş sistemler uyumlu olarak çalışan diafon modelleri sayesinde kötü niyetli insanlara da caydırıcı bir etki oluşturma şansına sahip olursunuz.

HİZMETLERİMİZ
Geçiş Kontrol Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon ve İnterkom
Ses Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Telefon Santralleri

Adres: https://www.eyselektronik.com.tr

Print this item

  Stark Nedir?
Posted by: deniz - 01-18-2021, 06:16 PM - Forum: My Forum - No Replies

Marketing and Loyalty
Platform on a BLOCKCHAIN Network.

If you want to catch the future, you have to be in Blockchain. After many cryptocurrencies, Blockchain has entered into individual usage areas. STARK CHAIN brings a lot of innovations such as individual production, ease of use, and easy integration into trade.Decentralized mining, alphanumeric memo transmission, and the first step will be to evaluate the production of a cryptocurrency that uses Proof of Active (POA) consensus for the first time.

Open Source

Every detail of STARK CHAIN is open source. It is preferred because it is transparent and traceable.

Open Source

Every detail of STARK CHAIN is open source. It is preferred because it is transparent and traceable.

Blockchain

Stark is decentralized. Produced with a new consensus, Proof of Active (POA). It uses alphanumeric memo in decentralized system for the first time.

Fast Transactions

Decentralized, you can send very fast transactions and alphanumeric memos with Proof of Active (POA).

Stark Nedir : https://www.cryptoproworld.com

Print this item

  Stark
Posted by: deniz - 01-18-2021, 04:21 PM - Forum: My Forum - No Replies

STARK Nedir?

Kripto para sektöründe şuan yüzlerce coin ve token bulunmaktadır. STARK CHAIN Ethereum ağında şimdiye kadar piyasada olan tüm coin projelerinden hem algoritma hem de özellikleri bakımından çok farklı bir yapıya sahip bir ERC-20 tokendir. STARK CHAIN çok önemli iki özelliğe sahiptir. Birincisi günlük hayatta kullanılan bir PC veya sunucu ile canlı kalarak ( Proof Of Active ) hiçbir yazılımsal bilgi ve beceriye gerek kalmadan madencilik yapabilmek. İkincisi kripto para sektöründeki coinlerin ticari entegrasyonu zorluklarını ortadan kaldıran MEMO özelliğidir.

Merkeziyetsiz Akıllı Kontrat

STARK CHAIN blockchain ağında hiçbir değişikliğin yapılamayacağı, hiçbir müdahalenin gerçekleştirilemeyeceği, tamamen merkeziyetsiz akıllı bir kontrata sahiptir.

SINIRSIZ Sayıda Alfanumerik Memo Gönderme Özelliği

STARK CHAIN Alfanümerik MEMO özelliği sayesinde, blockchain ağında transferlerde isteğe bağlı şifreli ya da şifresiz bir şekilde sınırsız sayıda karakter göndermeyi sağlar.

Sıradışı Dağıtım Algoritması

STARK CHAIN Kripto sektöründeki tüm coin ve tokenlerin çoktan aza doğru giden algoritmalarının aksine Reverse Halving
( Ters Yarılanma) dağıtım algoritması sistemiyle yani azdan< çoğa sonra çoktan > aza doğru giden yapısıyla kripto sektöründe Dünya'nın ilk tersten yarılanma sistemiyle ortaya çıkmış sıradışı bir tokendir.

Proof Of Active Konsensus Algoritması ile Üretim

STARK CHAIN tokenin Proof Of Active Konsensüs Algoritması sayesinde madencilik sistemini birkaç dakikada kolay bir şekilde kurduktan sonra Ethereum ağında aktiflik kanıtı sağlayarak adaletli bir şekilde madencilik yapabilmeyi sağlar.

Site Adresi: https://starkchain.org/tr/stark-hakkinda/

Print this item

  2021 Trend Modası
Posted by: deniz - 01-18-2021, 03:04 PM - Forum: My Forum - No Replies

2021 trend moda sitesinde yok yok. Kadınlara ve erkeklere hitap edep bu sitede anneler ve çocuklar adına içerikler, aşk konuları, cinsellik, güzellik, trendler, sağlık ve moda konuları yer almaktadır. 2021 yılının modası nasıldır diye merak ediyorsanız eğer bu siteyi takip edebilirsiniz. Kadınların daha güzel görünmesi için saç bakım tarifleri, mezuniyet elbisesi seçimleri, erkek modası konuları, düğün elbesesi seçimi, yazın erkekler ne giymeli, mavi tonları nasıl giyilir,alyans seçerken nelere dikkat etmelisiniz. Bu ve pekçok içerik sizler için siteye güncel olarak eklenmektedir.

Site Adresi: http://www.artikbumoda.com

Print this item